Портал топ-менеджерів оптової та роздрібної торгівлі

Микола Іванов

Директор компанії "Світ Авто Кріплення"

Микола Іванов

Досвід роботи у логістичному бізнесі понад 20 років

Директор компанії «Світ Авто Кріплення».

Значний досвід ведення бізнесу та управління логістикою великих як у міжнародних кампаніях - Досвід роботи (понад 5 років) у великій транснаціональній міжнародній кампанії ДП «Ейвон Косметікс Юкрейнтак та вітчизняних – Директор кампанії «Нью Драйв» - логістичний оператор для групи компаній «Есо-Авто імпорт та дистрибуція запасних частин для легкових та вантажних автомобілів,

Директор великого будівельно-господарського супермаркету (понад 50000 найменувань та 400 постачальників). Розробка та впровадження системи контролю та управління закупівлями, побудова системи бюджетування маркетингових програм.

Реалізовані проекти:

Сервісна модель дистрибуції косметичної продукції – відкриття 7 сервісних центрів за рік. Будівництво центрального офісу, складу, розробка та впровадження системи регіональної та локальної доставки, обробки та відвантаження замовлень, побудова звітності логістичних підрозділів у форматі міжнародного обліку. Організація імпортних постачань, отримання дозвільних документів.

Будівництво, обладнання центральних та регіональних логістичних центрів, розробка та впровадження систем управління імпортом, складської обробки, .

Оптимізація товарної та транспортної логістики для кампаній дистрибуторів, розробка та впровадження моделей дистрибуції.

Розробка та впровадження ефективних програм скорочення витрат, бюджетування.

Розробка та впровадження системи управління запасами.

Ефективна організація транспортної логістики (10% ВІД ЗБОРУ ПЕРЕРАХОВУЄМО НА ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ)