Портал топ-менеджерів оптової та роздрібної торгівлі

Управління в стилі коучинг: Ефективний менеджмент керівника майбутнього.

Тренінг 23-24 травня Яна Олентир Тетяна Ільєнко Тривалість – 2 дні, з 10.00 до 18.00 Залишилось місць: 10 менеджмент мотивація персоналу коучинг мотивация персонала
Управління в стилі коучинг: Ефективний менеджмент керівника майбутнього.
Зареєструватись

Аудиторія

Цей тренінг для керівників усіх рівнів, які утомилися від постійних вказівок та несамостійності співробітників, їх низької продуктивності та безініціативності, розуміють, що старі методи управління вже не приносять потрібних результатів, готові змінюватися та переходити на більш гнучкі системи управління.

Мета тренінгу

Розкрити можливості коучингу для керівників, команд та компаній в цілому. Показати переваги застосування коучінгу в бізнесі. Навчити застосовувати коучингові інструменти та техніки для вирішення бізнес-завдань.

 

Кейс результативності навчання на тренінгу з управління у стилі коучинг "Рідної марки"

 

В результаті проведення програми підприємці:

Побачать вигоди застосування коучингу в компанії

Зможуть застосовувати інструменти для розвитку команд

Почнуть розвивати підлеглих та підвищувати ефективність їх діяльності

Підвищать власну ефективність та побачать зони зростання

Опанують інноваційний стиль управління без тиску, з підвищенням усвідомленості та відповідальності співробітників

Оптимізують досягнення поставленої мети як своїх, так і підлеглих

10 причин, з яких Вам варто брати участь у тренінгу:

 1. Отримаєте план дій для створення більш ефективної системи управління персоналом;
 2. Для Вашого рівня керівника та професіонала важливо бути в курсі нових управлінських технологій, тим більше, що цінності та сенси співробітників нового покоління істотно змінилися, і вже старі методи управління на них не працюють;
 3. Ви винесете за 2 дні понад 20 нових інструментів управління командами та колегами;
 4. Вивчіть цінний досвід тренера-практика з 16-ти річним досвідом управління в українських компаніях, вигідніше та швидше, ніж набивати свої шишки та втрачати свої нерви та гроші;
 5. Впровадивши навіть частину нових інструментів, Ви робите крок уперед до підвищення залученості персоналу до роботи організації, і, як наслідок, підвищуєте конкурентоспроможність та стійкість підприємства;
 6. Зараз саме час для початку позитивних змін у компанії. Коучинговий стиль управління формує сильну команду, лояльність та відповідальність співробітників. І тренінг озброє Вас ідеями та інструментами для цього.
 7. Відмінна можливість для нетворкінгу високого рівня, обміну досвідом та можливість обговорити проблемні кейси різних керівників, знайти способи їх вирішення.
 8. Ви зможете отримати відповіді на питання розвитку власних компетенцій як керівника майбутнього, дізнаєтесь про вплив мегатрендів на формування команд.
 9. Періодично всім необхідний позитивний емоційний струс. І вам також. Використовуйте цю можливість для перезавантаження та підживлення енергією на нові досягнення за допомогою коучингу. Тому що коучинг – це конструктивне партнерство з Вашими колегами, що дозволяє розкрити їхній потенціал на повну, та зробити їх ефективними членами Вашої успішної команди. І для цього потрібний керівник-коуч!
 10. Всі інструменти управління співробітниками ви спробуєте на собі, зможете побувати в їхній «шкірі» та освідомити нові шляхи зростання та розвитку.

За словами наших учасників-тренінгу вже ніколи не залишити Вас колишніми керівниками, він трансформує Ваше мислення на новий ефективний стиль управління!

Навчання на тренінгу пройшли управлінці компаній Укрзалізниця, ОЛХ, МИРАТЕХ, Дарниця, Євромікс, Міжнародна Тінісна Академія, EASYPAY, Пакко, Радіо Київ, Вікналенд, Імпорт-Офіс, Воля, Укрпак Холдинг, Аметрін ФК, КНТЕУ' Майдан юшн, Фенікс Груп, роздільний керамічний завод, Vivienne та ін.

 

ТАКЖЕ ВИ МОЖЕТЕ ЗДИВИТИСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ  ВІДЕОВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

  

ПРОГРАМА

Цілі, завдання, результати коучингу у бізнесі.
Ознайомлення з коучингом. Причини популярності коучінга серед керівників 21 століття. Актуальність коучінга в бізнесі на сьогоднішній день. Мегатренди. компетенції керівника майбутнього.
Покоління. Основні способи мотивації та підходи до співробітників різних поколінь. Що потрібно знати, щоби створювати команди майбутнього?
Введення у коучинг. Відмінність коучингу з інших форм роботи з людьми.
Суть коучингу в управлінні. Стилі управління та їх впливом геть результативність роботи команд.
Відносини у стилі коучинг між керівником та підлеглим. Модель зростання Мілтона Еріксона. Діагностика стилю управління за Мілтоном Еріксоном.
Зворотній зв'язок. ОСВК (зворотний зв'язок високої якості) як інструмент ефективної комунікації зі співробітниками, що дозволяє розвивати своїх співробітників та досягати наміченого результату. Практичні вправи, що моделюють процес надання зворотного зв'язку. 5 моделей ОСВК.
Ефективні питання замість звичних вказівок як спосіб розкриття потенціалу працівників. Розвивання здатності підлеглих думати самостійно та ефективно оцінювати свої дії. Різниця між директивними та коучинговими питаннями.
Схема коучингової комунікації "керівник-співробітник". Модель шкалювання як інструмент виміру руху до цілей бізнесу.
Структура коучинг-комунікації. Модель GROW. Робота в парах із використанням моделі.
Кейси застосування коучингу в організації. Яких результатів досягають компанії, які запроваджують коучинг. Живий кейс.
Техніка «Світлофор» «Зупинити. Продовжити. Почати». Розробка учасниками планів робіт для закріплення матеріалів.
Ризики використання коучингу. Де коучінг не працює.
Коуч-позиція керівника. Техніки розвитку довіри.
Надихати чи мотивувати. Метапрограми. Мотивація «К» та «Від».
Інструменти коучінга для підвищення впевненості співробітників.
Розвиток самостійності працівників. Коучінгове слухання керівника. Техніки активного слухання.
Модель Сократа для індивідуальної та групової роботи керівника для пошуку нових можливостей та зростання співробітників.
Рамка сприйняття як інструмент розвитку конструктивності та вирішення проблемних питань. Розвиток навички орієнтації на результат.
Колесо компетенцій керівника та співробітників.
Особистий SWOT-аналіз.
Проведення зборів у стилі коучинг.
Демонстрація коуч-сесії з розбором етапів та ключових питань.
Розробка індивідуального плану розвитку (ІПР). Картка зростання співробітника.
Вартість участі
4 900/6 900* 125/175* eur

PROFI

4 900 грн

 • Методичні матеріали
 • Робоча тетрадь
 • Сертифікат учасника

 

VIP

6900* грн

 • Методичні матеріали
 • Робоча тетрадь
 • Сертифікат учасника
 • Обід
 • Онлайн-курс з 6 вебінарів з доступом від 3-х місяців
 • Коуч-сесія з бізнес-коучем на 45 хвилин
 • Онлайн-курс “БІЗНЕС-КОУЧИНГ, ЯК ОСНОВА ЖИТТІСТІЙНОСТІ КОМПАНІЙ ТА ЛІДЕРІВ” 6 вебінарів з доступом на 3 міс.

 

 

Контактна інформація

Реєстрація

Відгуки участників

Ковтунец Ліліанна «Empair»

Натхнення та бажання застосувати все швидше. Усвідомлення, що вміння ставити питання ефективніше, ніж вирішувати за підлеглих; що коучинг - це інструмент досягнення. Думаю, обов'язково кожному відвідати цей тренінг, у кого є хоч один підлеглий.

Анна «Beauty Bar»

Тренінг важливий, тому що коучинг – чудовий метод розвитку своїх співробітників. Навчилася знаходити відповіді на свої запитання та з'ясовувати потреби своїх співробітників. Усвідомила, що не треба давати поради

Наталія Запорожец «Фарм-фірма "Дарница"»

Цінність у тому, щоб шляхом питань вивести у правильне русло, у вирішення проблем. Важливий зворотний зв'язок. Тренінг корисний, тому що керівники зможуть розвивати своїх співробітників, ефективно керувати, надавати більше самостійності

Лотицький Олег «Асканія»

Тренінг допомагає зрозуміти роль і у процесі дає можливість змінити інструменти впливу підлеглих. Задіяю в організації свого бізнесу можливі ризики і вирішу, що з ними робити. Усвідомлення, що треба перестати радити та почати більше слухати

Асаулюк Катерина «Укрзалізниця»

Цей тренінг дуже важливий. Якщо всі керівники будуть коучами – ми отримаємо ідеальну роботу. Основний результат від тренінгу: структурованість думок, розуміння мети коучингу. Здобула технології для практики, базові знання, інсайти з відео. Отримала усвідомлення, що я все можу і люди можуть!

Анна Балаба «Воля»

Дуже важливо розуміти, що все змінюється. і потрібно вчитися бути гнучкими та знати, як працювати зі співробітниками нового покоління, вміти знаходити підхід до будь-якого співробітника та застосовувати отримані інструменти у роботі. На тренінгу дізналася багато цікавих інструментів для роботи зі співробітниками (шкалювання, зворотний зв'язок високої якості та ін) професіоналізм тренерів оцінюю на 5 із 5.

Величко Леонід «Інджой Бізнес, ООО»

Для мене основним результатом тренінгу виявилося те, що я почав ставити правильні питання, навчився слухати, а не давати поради. Навчився використовувати практично різні методи управління співробітниками. Також отримав усвідомлення: Я можу! Я хочу! Я буду! Думаю, цей тренінг просто необхідний майбутнім і нинішнім керівникам, оскільки вони розуміють, що саме вони роблять не так, і куди їм рухатися далі, оскільки світ не стоїть на місці. Вважаю, що якісь люди як Яна Олентир і Тетяна Іллєнко, завжди підходять до всіх із професіоналізмом і багато чого можна повчитися у них. Тренінг - THE BEST!

Ірина Іщенко «Аметрін ФК »

Завдяки тренінгу я отримала техніки які застосовуватиму на практиці. Цінне в тренінгу, це навчання як уникнути директиви і навчиться коучінгу. Дізналася про нові техніки і методи роботи зі співробітниками що можна за допомогою питань направити співробітника на результат. Даний курс важливий для керівників, оскільки допомагає змінити свідомість і подивитися на методи з іншого боку.

Олександр Семенов «Аметрін ФК»

На тренінгу отримав додаткову техніку управління. Розширив своє сприйняття горизонтів, побудував план того, як це використовуватиму у професійній сфері. У процесі тренінгу прийшло усвідомлення того, що зміна – це добре. Нема одного підходу до всіх. Методики та техніки даного тренінгу дозволять збільшити ефективність працівників загалом та кожного зокрема. З "ледарами" ще можемо працювати.

        

Сергій Маловичко «МАЙДАН ПЛАЗА»

На тренінгу отримав все, що очікував і навіть більше. Цінність для мене були техніки, типи постановки завдань, види організацій, світлофор. Хочу вчитися та тренуватися далі. Цей курс є дуже ефективним інструментом, який допомагає досягти запланованого результату.

            

Константин Поповенко «ФОП Беглов»

На цьому курсі отримав техніки, інструменти, знання про знання, чужий досвід, нові розуміння. Найголовніше, що виніс із тренінгу це: «Знаю менше, ніж знаю», «Обмежень справді немає», «Роби і помиляйся», «Всі люди – ок». Для керівників тренінг важливий тим, що робити світ краще стане легшим і допомагати зростати іншим стане легшим.

Ірина Туровська «ТД Поляков »

Дякуємо тренеру за доступність складеного матеріалу, закріпила вивчене за допомогою групових занять. На виході усвідомила, що раніше мені заважало з меншими зусиллями вийти на результат. Для керівників важливо розуміння, що до кожного співробітника свій підхід, мотивація для всіх має бути різною. Що і коли треба робити, щоб співробітники самі брали на себе відповідальність. Я усвідомила, що мені настільки сподобався тренінг, що хочу продовження. Це як двірники у автомобілі, і ми прочищаємо огляд.

 

Олена Боженко «Арго»

На тренінгу було багато корисних методик роботи зі своїми компетенціями, роботи з підлеглими в новому, більш ефективному стилі, структуризація за групами співробітників, яка допомагає будувати подальший план розвитку. У процесі навчання освоїла методи, кваліфікація, новий світогляд, отриманий новий погляд на управління загалом. Є можливість досягати професійних цілей у команді різними комфортними методами без претензій із двох сторін. Даний курс вчить більш екологічному, ефективнішому способу управління, який є здоровішим як для робочого процесу, так і для особистості співробітника.

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Яна Олентир

CEO компанії YouCoach, член ICF, Executive коуч АСС ICF, сертифікований за стандартами Міжнародної федерації коучингу ICF.

Спеціалізація в коучінгу: life-коучинг, коуч Сенсів та Щастя, кар'єрний коучинг.

Детальніше про тренера

Тетяна Ільєнко

Коуч ефективності, власник TradeMasterGroup, засновник Клубу Ефективних Коуч YOUCoach.

Пройшла понад 100 тренінгів, здобула освіту МВА, закінчила Інтегральну Школу Коучінга, International University of Business Coaching New York. Навчила сотні менеджерів, більше дюжини з як

Детальніше про тренера